NOVINKY
6.5.2020
Uvolněna verze Afit 4.9.397.8 - aktualizace Afitu s novými funkcemi a opravami.

28.12.2019
Uvolněna verze Afit 4.9.397.7 - aktualizace Afitu s novými funkcemi a opravami.

Poslední aktualizace

WWW:  28.12.2023
Afit:  4.9.398.0 (24.4.2022)
RSS kanál:  Afit RSS kanál XML verze - sledování novinek online Afit RSS kanál - sledování novinek online

Prodej licencí zastaven

Ceny Afit

Afit je počítačový program a k jeho užívání Vám poskytujeme licenci, zpoplatněnou podle rozsahu funkcí. Kromě licence je možné zakoupit i další doplňkové služby jako např. instalaci programu (na dálku nebo u zákazníka), odborné školení, technický servis a správu systému apod. Budeme se snažit najít pro Vás nejefektivnější variantu, která vyhoví Vašim finančním možnostem.


Základní rozdělení verzí

Program AFIT je dodáván ve třech základních verzích a dvou rozšířených verzích Plus:

LITE10.000 Kč
LITE Plus20.000 Kč
STANDARD30.000 Kč
PROFI40.000 Kč
PROFI Plus50.000 Kč

Tyto ceny jsou konečné, bez dalších poplatků a nezahrnují DPH. Verze LITE je omezena počtem jednotlivých záznamů, vyšší verze jsou bez omezení počtu záznamů. Při zakoupení nižší verze se může stát, že zjistíte potřebu verze vyšší - pak doplatíte pouze rozdíl cen mezi verzemi.

Pro práci v režimu synchronizovaných poboček je třeba modul Synchronizace.

Ceny jsou stanoveny pro použití na jeden aktivní počítač, resp. na jedno aktivní připojení k databázi. Nezáleží na počtu uživatelů, kteří budou s programem pracovat. Program je možné nainstalovat na více počítačích najednou, ovšem v jediný okamžik může současně pracovat s databází jen tolik počítačů, kolik je zakoupeno licencí.

V rámci licence je dodávána veškerá dokumentace v elektronické podobě jako nápověda k programu.

V ceně licence je zahrnuta roční dostupnost technické podpory + kredit 1000 Kč na služby technické podpory a dostupnost aktualizací programu po dobu 12 měsíců.

Pro přehled o možnostech jednotlivých verzí slouží následující tabulka

Tabulka obsahuje pouze globální přehled modulů systému. Podrobné vyjmenování všech funkcí najdete v přehledu popisu jednotlivých verzí (Lite, Standard, Profi). Nemusíte se však bát přílišné složitosti. Program je vytvořen tak, že v každém modulu nabízí právě ty funkce, které zde využijete, včetně rychlého výběru odpovídající tiskové sestavy. Navíc jsme dbali na opravdu propracovaný systém nápovědy, která je k dispozici prakticky ke každému ovládacímu prvku individuálně a obvykle se Vám nestane, že byste nevěděli, na co ten či onen prvek slouží. Pokud se naučíte ovládat nápovědu, nebudete potřebovat podporu od nás a ušetříte tak nemalé peníze za služby technické podpory.

Přehled cen hlavních verzí

Pro malá centra

Afit je možné zakoupit za cenu již od 10.000 Kč u verze LITE, která je omezena počtem záznamů v jednotlivých modulech. Tuto verzi je možné rozšíři na vezi LITE PLUS (20.000 Kč) s přibližně 2,5 násobným počtem záznamů, což by mělo stačit pro středně velké provozy do 200 stálých zákazníků. Výhodou Lite verzí je jejich plná funkcionalita, tj. najdete zde všechny moduly jako ve verzi PROFI.

Bez omezení počtu záznamů

Cena verze Standard (často používané) je 30.000 Kč. Jedná se o základní sestavu modulů, které pokryje všechny klíčové funkce, od evidence zákazníků, přes pokladny, sklady, permanentky, zákaznické účty apod. Podporovány jsou všechny periferie. Je možné ukládat neomezené množství záznamů do všech dostupných modulů.

Nedělejte kompromisy, fungujte naplno

Pokud chcete plnohodnotný informační systém, doporučujeme pořídit si verzi PROFI. Za cenu 40.000 Kč získáte systém bez jakýchkoliv omezení a se všemi dostupnými moduly (kromě internetového přístupu Afit WEB).

Pořízení softwaru je možné rozdělit do splátek s trváním až 12 měsíců. Podrobnosti sdělíme na požádání telefonicky nebo e-mailem.